Літня сукня з квітковим принтом з відкритими плечима
Країна-виробник Туреччина
Склад тканини: 65% бавовна, 35% кетен
*На моделі розмір S
ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 28см |
| Довжина виробу, см | 111см |
| Довжина рукава від горловини, см | 30см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 10см |
| Ширина по талії/поясу, см | 29см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид виробу | Сарафан |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Міжнародний розмір | L |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Візерунки і принти | Квітковий принт |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | L |
| Колір | Різнокольоровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴




