Літній костюм з футболкою oversize та велосипедками
Виробник Туреччина
Склад тканини: 100% бавовна
*на моделі розмір S
ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 76см; M - 76см; L - 76см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 46см; M - 46см; L - 46см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 18см; M - 18см; L - 18см |
| Ширина по стегнам | S - 38см; M - 40см; L - 42см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 49см; M - 49см; L - 50см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 23см; M - 23см; L - 23см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 27см; M - 28см; L - 29см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L'UREX |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Велосипедки |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Літо |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Кава з молоком |
| Розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴






