Літній сарафан прямого крою з розрізом знизу (зі сторони спинки) з красивим квітковим принтом. Верх на тонких бретелях без регулювання довжини. Завдяки довжині міді таке вбрання підходить і для повсякденних, і для вечірніх образів.
Виробник Туреччина
Склад тканини : штучний шовк, 97% поліестер, 3% лайкра
* На моделі розмір S
ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 141см; L - 143см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 43см; L - 47см |
| Ширина по стегнам | S - 51см; L - 55см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 43см; L - 47см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид виробу | Сарафан |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Міжнародний розмір | S |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | S |
| Колір | Різнокольоровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴




