ЗАМІРІ ВІРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 67см; M — 68 см; L - 69см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 38см; M - 40см; L - 42см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 11см; M - 12см; L - 13см |
ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ
| Країна | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Колір | Молочний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴



