| Країна | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
ЗАМІРІ ВІРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 64см; M - 64см; L - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 36см; M - 36см; L - 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 12см; M - 12см; L - 12см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L'UREX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | L |
| Матеріал | 100% бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴

