| Країна | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото |
S
|
ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 26см; M - 27см; L - 28см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 28см; M - 30см; L - 32см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 8см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L'UREX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Бежевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | M |
| Матеріал | 95% бавовна 5% еластан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴

