ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ
| Країна | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 61см; M - 62см; L - 63см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 33см; M - 34см; L - 35см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 7см; M - 7см; L - 7см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pepper&mint |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | L |
| Матеріал | 100% бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴

