| Країна | Туреччина |
| Матеріал | Бавовна |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото |
S
|
ЗАМІРІ ВІРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 80см; M - 80см; L - 80см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 69см; M - 70см; L - 70см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 62см; M - 64см; L - 66см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 42см; M - 43см; L - 43см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Блакитний |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴

