| Країна | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
ЗАМІРІ ВІРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 61см; M - 62см; L - 62см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 39см; M - 39см; L - 40см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 8см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pepper&mint |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴

