Літня сукня з квітковим принтом з відкритими плечима
Країна-виробник Туреччина
Склад тканини: 65% бавовна, 35% кетен
*На моделі розмір S
ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 28см |
| Довжина виробу, см | 111см |
| Довжина рукава від горловини, см | 30см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 10см |
| Ширина по талії/поясу, см | 29см |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Сарафан |
| Размер женской одежды | 44/46 |
| Международный размер | L |
| Стиль | Романтический |
| Сезон | Лето |
| Узоры и принты | Цветочный принт |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | L |
| Цвет | Різнокольоровий |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴




