Літній костюм з футболкою oversize та велосипедками
Виробник Туреччина
Склад тканини: 100% бавовна
*на моделі розмір S
ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 76см; M - 76см; L - 76см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 46см; M - 46см; L - 46см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 18см; M - 18см; L - 18см |
| Ширина по стегнам | S - 38см; M - 40см; L - 42см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 49см; M - 49см; L - 50см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 23см; M - 23см; L - 23см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 27см; M - 28см; L - 29см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | L'UREX |
| Тип | Повседневный костюм |
| Вид костюма | Костюм-двойка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Велосипедки |
| Стиль | Спортивный |
| Сезон | Лето |
| Узоры и принты | Рисунок |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Кофе с молоком |
| Размер | S |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴






