Літній сарафан прямого крою з розрізом знизу (зі сторони спинки) з красивим квітковим принтом. Верх на тонких бретелях без регулювання довжини. Завдяки довжині міді таке вбрання підходить і для повсякденних, і для вечірніх образів.
Виробник Туреччина
Склад тканини : штучний шовк, 97% поліестер, 3% лайкра
* На моделі розмір S
ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 141см; L - 143см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 43см; L - 47см |
| Ширина по стегнам | S - 51см; L - 55см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 43см; L - 47см |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вид изделия | Сарафан |
| Размер женской одежды | 42 |
| Международный размер | S |
| Стиль | Романтический |
| Сезон | Лето |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Длина платья | По щиколотку |
| Длина рукава | Без рукава |
| Наличие корсета | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие карманов | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | S |
| Цвет | Різнокольоровий |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴




