ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 67см; M - 68см; L - 69см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 38см; M - 40см; L - 42см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 11см; M - 12см; L - 13см |
ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ
| Країна | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | S |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Цвет | Молочный |
| Страна производитель | Турция |
| Вид изделия | Футболка |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | 100% бавовна |
| Размер | M |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴



