ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 55см; M - 56см; L - 57см; XL - 58см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 23см; M - 24см; L - 25см; XL - 26см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 34см; M - 36см; L - 38см; XL - 40см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 5см; M - 6см; L - 7см; XL - 8см |
ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ
| Країна | Туреччина |
| Матеріал | Сітка |
| Склад тканини | 88% поліестер, 12% еластан |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Цвет | Голубой |
| Страна производитель | Турция |
| Вид изделия | Футболка |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | S |
Информация для заказа
- Цена: 629 ₴


