ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 61см; M - 62см; L - 63см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 33см; M - 34см; L - 35см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 3см; M - 3см; L - 3см |
ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ
| Країна | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pepper&mint |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Турция |
| Вид изделия | Футболка |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴

