| Країна | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 61см; M - 62см; L - 62см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 39см; M - 39см; L - 40см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 8см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pepper&mint |
| Страна производитель | Турция |
| Вид изделия | Футболка |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | S |
| Материал | 100% бавовна |
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴

