| Країна | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
ЗАМІРИ ВИРОБУ
| Довжина переду виробу, см | S - 64см; M - 64см; L - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 36см; M - 36см; L - 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 12см; M - 12см; L - 12см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | L'UREX |
| Страна производитель | Турция |
| Вид изделия | Футболка |
| Международный размер | M |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | L |
| Материал | 100% бавовна |
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴

